O nás

Pohyb může být i zábava

Naše centrum nabízí inovativní způsob cvičení ke zlepšení Vašeho životního stylu, a to 7 dní v týdnu, na adrese Radlická 298/105,
150 00  Praha 5

Co je to H.E.A.T. PROGRAM®? 

Jsou to začáteční písmena 4 slov v anglickém jazyce – High Energy Aerobic Training. Tato čtyři slova se dají volně přeložit jako: „Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem“.
Lekce probíhá na mechanických chodících pásech pod vedením instruktora. 

  • H.E.A.T. PROGRAM® je zcela inovační jak z hlediska způsobu cvičení tak z hlediska prostředků k jeho realizaci. Představuje cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu – chůze.
  • H.E.A.T. PROGRAM® využívá speciálního běžícího pásu Maxerrunner®
  • H.E.A.T. PROGRAM® představuje zcela bezpečné aerobní cvičení, díky němuž dosahuje jedinec svého osobního cíle. Určit si cíl a prostřednictvím cvičení jej dosáhnout – to je hlavní filosofie H.E.A.T. PROGRAMu®!
  • H.E.A.T. PROGRAM® je určený pro všechny věkové kategorie
  • H.E.A.T. PROGRAM® vychází z energie skupinového cvičení. Každý jedinec tak v průběhu lekce zdolává své cíle v rámci skupinky za doprovodu motivující hudby.
  • Prostřednictvím H.E.A.T. PROGRAM®u lze efektivně dosáhnout požadovaného fyziologického efektu – redukce hmotnosti, zlepšení tělesné kondice, aerobní vytrvalostní trénink, trénink a příprava profesionálních sportovců.
  • H.E.A.T. PROGRAM® je skvělou přípravnou činností pro všechna ostatní kardiovaskulární cvičení. 
  • H.E.A.T. PROGRAM® umožňuje spálit v průměru 500 až 800 kilokalorií za 1 lekci.

Co nabízíme

Využití MultiSport

Přijímáme karty Multisport Benefit (více info a podmínky rezervací v ceníku a po registraci v reg. účtu).

Příjemný kolektiv

Ať už jste mladý atlet nebo starší sportovec, u nás si vždy najdete příjemnou partu lidí.

Sprchy

Chcete si jít zacvičit, ale domů to máte daleko, nebo pospícháte na schůzku? Nebojte, sprchy máme, ručník v případě nouze k zapůjčení na fitness recepci.

Profesionální personál

Naši trenéři jsou profesionálové v oboru s mnoholetou praxí, kteří Vás do H.E.A.T. cvičení zaškolí a budou vám během hodin pomáhat.

Moderní vybavení

Najdete u nás 12 speciálních pásů Maxerrunner a 1 instruktorský pás. Pásy jsou mechanické a využívají jen svalovou energii, zaručují poskytnutí stejné zátěže jako v reálném terénu.

Doplňky stravy

Na fitness recepci máte možnost zakoupit vhodné doplňky stravy. V HEAT sále je možné zakoupit vodu za 20 Kč.
Rezervace